JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

WYCIECZKA W ŚWIĘTOKRZYSKIE ROCZNIK 2010

Rocznik 2010 w Nowinach.
 
W niedzielę 17.12.2023 zawodnicy MKS Będzin z rocznika 2010 wybrali się w podróż do województwa świętokrzyskiego aby rozegrać sparing w miejscowości Nowiny na świetnie zorganizowanym obiekcie sportowym, gdzie swoje treningi mają również drużyny klubu Korona Kielce. Przeciwnikiem była drużyna gospodarzy GKS ZIO-MAX Nowiny składająca się z łączonych roczników 2009/10, która w poprzednim sezonie występowała na poziomie I ligi Trampkarza. Trzeba przyznać, że gra była bardzo twarda, żadna drużyna nie odstawiała nogi i nie odpuszczała żadnej piłki. Mimo porażki (6:4 w pełnowymiarowym czasie gry), zawodnicy trenera Rafała Nowaka powinni być z siebie dumni, za walkę, zaangażowanie a także za bardzo dobrą grę z tak wymagającym przeciwnikiem. Na pewno takie przygotowania do następnego sezonu będą owocowały bardzo dobrą grą naszych Trampkarzy wiosną w lidze.
Następnym etapem wyjazdu po rozegranym sparingu była „odnowa biologiczna” w aquaparku, gdzie zawodnicy mogli zrelaksować się w jacuzzi, wyszaleć na zjeżdżalniach, popływać w basenie.
Po czasie spędzonym na basenach chłopcy udali się do Chęcin na pyszny obiad, po którym wyruszyli w drogę powrotną.
Należy dodać, że mimo tak dalekiego wyjazdu nie zabrakło Naszych Kibiców (rodziców), którym należą się wielkie brawa.

Więcej...

MIKOŁAJKI ROCZNIK 2014

Mikołajkowy sparing MKS Będzin – RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (rocznik 2010)
W piątek 15.12.2023 drużyna MKS Będzin rozegrała towarzyskie spotkanie z drużyną RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Sparing był okazją do poznania i zmierzenia się z kolegami, którzy od wiosny będą rywalizować z nami w lidze. Dla naszych zawodników było to kolejne zdobyte doświadczenie, przepracowane minuty na boisku i radość z wygranej. Po meczu zawodnicy gości i gospodarzy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie Mikołajki.

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2024