JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

Dzień Ojca

Dzień Ojca jest raz w roku,
szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Wszystkim Ojcom życzenia:
zdrowia, szczęścia, powodzenia i marzeń spełnienia.

Więcej...

Awans Juniorów Młodszych do III ligi B1

Awans Juniorów Młodszych do III ligi B1

Ogromne gratulacje dla drużyny MOS Będzin rocznik 2005, która w sezonie 2020/2021 wywalczyła awans. Podopieczni Rafała Dulęby w nowym sezonie będą grali w III lidze. Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych zawodników i życzymy powodzenia.

 

Więcej...

ZŁOTY MEDAL SZABLISTEK NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZICZEK W SZERMIERCE

Na odbytych w dn. 12-13.06.2021 r. w Kobyłce Mistrzostwach Polski Młodziczek w szabli dziewcząt duży sukces odniosły dziewczęta, uczennice SP.9 w Będzinie wychowanki MOS BĘDZIN. III miejsce zajęła Zofia Pieniążek która w walce o strefę medalową /półfinał/ wyeliminowała swoją koleżankę klubową Amelię Siwek 12: 11. Złoty medal zdobyła Tabędzka Lidia / Grodzisk Mazowiecki/.
W turnieju drużynowym Mistrzostw Polski Młodziczek w szabli dziewcząt nasze dziewczęta /Zofia Pieniążek, Amelia Siwek, Alicja Swoboda/ były bezkonkurencyjne zdobywając złoty medal i tytuł Mistrzyń Polski. W ćwierćfinale zwyciężyły zespół z Olsztyna 36:18 w półfinale wyeliminowały drużynę Poznania 36:21 a w finale zespół UKS Szabla Ząbki 36:31.
Po raz pierwszy na tak ważnych zawodach wystartował młody zespół UKS MOS BĘDZIN /Natalia Bieńczak, Karolina Manterys, Weronika Garncarz/ który zajął XIV miejsce przegrywając po dramatycznym meczu z KKSZ Konin 36:35

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2021