JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

Mikołajki rocznik 2015r piiłka nożna

W  sobotę 02.12.2023r  na hali w SP13 Będzin odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Udział wzięły zaproszone 4 drużyny: MKS Będzin, RKS Grodziec, AKS Górnik Niwka i Czarni Sosnowiec. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa i bramkowa. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez UM w Będzinie.
 

Więcej...

Mikołajki 2015r piiłka nożna

 W dniu 02.12.2023r w Szk.Podst. nr 13 w Będzinie   odbyło się  piłkarskie spotkanie z Mikołajem. Uczestniczyło w nim 5 drużyn z Psar, Wojkowic, Sarnowa, i 2 zespoły z MOS Będzin. Poziom gry zadowolił Mikołaja, który po turnieju nagrodził wszystkich dyplomami oraz swoimi czekoladowymi podobiznami. Największe ,,Mikołaje” otrzymali młodzi piłkarze MOS Będzin r. 2015.
 

Więcej...

Zakończenie sezonu 2010 piłka nożna

Zakończenie rozgrywek ligowych rocznika 2010.
W sobotę 25.11.2023 piłkarze MKS Będzin z rocznika 2010, mimo zakończonych już rozgrywek ligowych, rozegrali najtrudniejszy mecz sezonu – czyli przeciwko swoim rodzicom i rodzeństwu. Spotkanie to rozegrane zostało w ramach zakończenia sezonu i odbyło się w świetnej atmosferze. Obie drużyny zostawiły dużo sił na boisku, świetnie się przy tym bawiąc.  Spotkanie rozegrane w śnieżnych warunkach zakończyło się zwycięstwem naszych zawodowców z 2010. Po meczu wszyscy udali się do pizzerii by w „smacznej” atmosferze zakończyć sezon. Należy przypomnieć, że nasi zawodnicy występujący w III Lidze Wojewódzkiej Trampkarz C2, mają za sobą bardzo udany sezon. Do samego końca będąc w czołówce tabeli, walczyli a awans. Ostatecznie uplasowali się na 3 miejscu. Już nie możemy doczekać się nowego sezonu.

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2023