JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

Mistrzostwa Śląska

Ze złotem i srebrem mistrzostw Śląska oraz awansem do rozgrywek ogólnopolskich (24-26 czerwca w Zabrzu) powrócili z Mikołowa minisiatkarze naszego klubu ‼️

Czwórka, która w całym sezonie przegrała tylko raz, a w turnieju finałowym wygrała wszystkie mecze bez straty seta (!), wojewódzką dominację potwierdziła zwycięstwem (2:0) nad żorską Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla, rewanżując się jej za wcześniejszą - również finałową - porażkę będzińskiej dwójki (1:2).

Ta z kompletem zwycięstw zakończyła fazę grupową, a w półfinale pokonała (2:1) AZS Częstochowa. Niestety w bardzo zaciętym meczu o złoto nasi wychowankowie ulegli AT Jastrzębskiego Węgla, przegrywając minimalnie w tie-breaku (9:11).

Słabszy występ odnotowała dziś tylko nasza trójka, choć finalnie zajęła dobre, ósme miejsce w województwie śląskim.

MOS Będzin (ANBUD MKS): Jakub Jurczyk, Jakub Kiedos, Marcel Grzęda, Igor Kyrcz, Igor Misiek, Miłosz Janus. Trener: Paweł Dorecki.

MOS Będzin (ANBUD MKS): Michał Syguła, Piotr Potrawa, Michał Łubianka. Trener Przemysław Segieta.

MOS Będzin (ANBUD MKS): Wojciech Wilczyński, Mikołaj Siewnik, Filip Oberski, Kuba Mędrzyk. Trener: Piotr Tchórzewski.

 

Więcej...

Mistrzostwa Śląska Kadetów

Dawid Rak i Mikołaj Nawrocki zdobyli złote, a Max Semeniuk i Miłosz Ochęduszka brązowe medale mistrzostw Śląska kadetów w siatkówce plażowej ‼️ Obie pary będą reprezentować nasz klub w fazie ogólnopolskiej.

Dawid Rak: Turniej był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych, lecz byliśmy na nie bardzo dobrze przygotowani. Cieszy nas to, ze zagraliśmy bardzo równo, tracąc w całym turnieju finałowym tylko seta. Zostawiliśmy kawał serducha na boisku i zdobyliśmy złoto.

Maksymilian Semeniuk: Pomimo wielu komplikacji zdrowotnych i niewielu wspólnych treningów udało nam się! W meczu o trzecie miejsce wygraliśmy z braćmi Pośpiechami z Częstochowy. Uważam, że za taką walkę należał nam się medal. 32 stopnie, upał, piach nagrzany... Naprawdę trudno było grać w takich warunkach

Więcej...

Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Siatkówka Młodzików w Siatkówce Plażowej ‼️

MOS Będzin zdominował Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Siatkówka Młodzików w Siatkówce Plażowej ‼️

W meczu o złoto Jakub Kaliszuk i Marcel Wójcikiewicz pokonali Mateusza Szpernalowskiego i Patryka Gajdę 2:0. W półfinałach podopieczni trenera Przemysława Segiety wyeliminowali pary z KS Siatkarz "Beskid" Skoczów.

Najlepsza czwórka awansowała do Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski ‼️ 

Jakub Kaliszuk / Marcel Wójcikiewicz (ANBUD MKS) MOS Będzin

Mateusz Szpernalowski / Patryk Gajda (ANBUD MKS) MOS Będzin

Maksymilian Granieczny / Kamil Strzymszok (Beskid Skoczów)

Filip Lejawa / Jakub Marchel (Beskid Skoczów)

 

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2019