JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

AWANS DO GRUPY MISTRZOWSKIEJ

Nasze Orliki Młodsze z rocznika 2010 z trenerem Marcinem Śmiałkiem mają za sobą kolejną udaną rundę. Po zdobyciu na wiosnę tytułu Mistrza Podokręgu Sosnowiec Żaków w rundzie jesiennej zrealizowali swój cel jakim byl awans do grupy mistrzowskiej Orlików Młodszych Podokręgu. Drużyna trenera Śmiałka zajęła w lidze Orlika w swojej grupie 2 miejsce na 12 zespołów. Na 11 meczy odniosla 9 zwyciestw raz remisując i raz doznając porażki. Cieszy, że ciężka praca zarowno na obozie letnim oraz na treningach przynosi efekty i drużyna robi postępy. Dużo satysfakcji dał nam ostatni mecz ligowy na boisku Zagłębia Sosnowiec z ich najlepszą drużyną w roczniku, zakończony remisem 3-3, który pozwolił na zostawienie Zagłębia za plecami w tabeli. Mecz stał na wysokim poziomie sportowym, a emocji licznie zgromadzonym rodzicom i kibicom, którzy głośno dopingowali obie drużyny nie brakowało.

Więcej...

Awans zawodowy

Miło nam poinformować, że dwóch z naszych trenerów Pan Marcin Śmiałek i Pan Romuald Baran od piątku 15 listopada 2019 r. awansowało na stopień nauczyciela kontraktowego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów osobistych i zawodowych!

Więcej...

AKCJA CHARYTATYWANA W MOS

AKCJA CHARYTATYWANA W MOS

Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przystępuje do akcji charytatywnej na rzecz Polaków mieszkających na Kresach!!!

Do 31 października 2019r. zbieramy nieużywane artykuły szkolne, maskotki i słodycze.

Wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji i wspomóc nasze działania prosimy o przynoszenie artykułów do trenerów lub sekretariatu MOS.

Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu „Wizyty Świętego Mikołaja na Kresach”

Dyrektor i Grono Pedagogiczne MOS

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2019