JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

Bieg dla Oliwki

 

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie wspiera i zaprasza wszystkich do udziału w akcji Bieg dla Oliwki.

 

Od soboty 10 października od godz. 8:00 do niedzieli 11 października do godz. 20:00 na kilometrowej pętli wyznaczonej na będzińskich bulwarach odbędzie się akcja charytatywna dla Oliwii Hyli.

Będzie można biegać, maszerować i spacerować, by pomóc Oliwce. Impreza ma charakter ciągły tzn. bieganie do dyspozycji wszystkich, którzy chcą się w tą pomoc włączyć przez 36h.

Warunkiem  uczestnictwa w biegu, marszu, spacerze przez Bulwary jest wpłata do puszki przed wejściem na trasę biegu lub wykupienie pakietu.

Za minimum 20 złotych otrzymujesz pakiet standard, w skład którego wchodzi m.in. pamiątkowy medal. 

Jest również pakiet VIP za minimum 50 złotych. W nim oprócz medalu otrzymasz unikatową koszulkę z wydarzenia.

W każdym pakiecie będzie jeszcze wiele dobrego od sponsorów.

Jeśli masz ochotę jest opcja biegu bez pakietu - wówczas wrzucasz do skrzynki przy biurze zawodów dowolną kwotę i ... biegniesz

Więcej...

Testy sprawnościowe….

W dniu 08/09/2020 r. na naszym obiekcie rozpoczął się cykl testów sprawnościowych, które pozwalają w obiektywny sposób ocenić aktualne możliwości zawodnika oraz na monitorowanie postępów na poszczególnych etapach rozwoju. Testami objęte są wszystkie nasze drużyny , a jako pierwsza zmaganiom testowym została poddana drużyna rocznika 2005. Były to m.in : test siły eksplozywnej CMJ/CMJ bez zamachu na platformie OptoJump, analiza składu ciała. Testy z wykorzystaniem fotokomórek: test szybkości 5/15/30 m oraz jeden z popularniejszych obecnie testów Beep Test.
Testy przeprowadzane są przez firmę MaxSpeed pod okiem zawodowych trenerów piłki nożnej , z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.
Już niebawem przed nami zmagania testowe kolejnych naszych drużyn.
 

Więcej...

Sierpień na sportowo

Sierpień na sportowo

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy dla wszystkich dzieci prowadził w każdy wtorek i czwartek zajęcia otwarte z judo i szermierki oraz turnieje z piłki nożnej i siatkowej. Zakończyliśmy cykl zabaw sportowych które odbywały się w wakacje.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2020