JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

RODZINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

                                              HALOWY TURNIEJ RODZINNY

 

Zanim na dobre pochłonie nas piłkarska wiosna i przeniesiemy się na zielone boiska, przekonaliśmy się, że gra w piłkę nożną na parkiecie nie jest nam obca!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie po raz drugi zorganizował Halowy Turniej Rodzinny pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Uczestnikami turnieju była społeczność piłkarska MOS, w której rywalizowali między sobą młodzi adepci piłki nożnej wraz z swoimi rodzicami. Turniej rozegrany został 25 stycznia 2024 roku w Hali Widowisko-Sportowej „Będzin Arena”. 

Na parkiecie, jak i trybunach panowała istnie rodzinna atmosfera, świetna zabawa i piłkarska rywalizacja pokoleniowa, w której uczestniczyli zawodnicy od rocznika 2009 do rocznika 2017. W turnieju wzięło łącznie udział 16 drużyn, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. Jednym z warunków uczestnictwa było przebywanie na boisku 3 zawodników + 3 rodziców w każdej drużynie. 

Oprócz sportowej rywalizacji, widoczna była również wspólna zabawa, wspaniały doping rodziców i spędzenie wolnego czasu z rodziną. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla wszystkich dzieciaków poczęstunek w postaci popcornu i waty cukrowej. Na koniec turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Do zobaczenia za rok. 

 

Poniżej przedstawiamy galerię z turnieju;

 

Wróć

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2024