JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Oliwia Rak

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Oliwia Rak, będąca uczennicą SP8 w Będzinie została mistrzynią ogólnopolskiego turnieju PZPN „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 dziewcząt. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to oficjalne Mistrzostwa w kategorii U-10/U-12 dla chłopców i dziewcząt. Turniej rozgrywany był w dniach 29 kwietnia-2 maja 2019r. w Warszawie. Drużyna Oliwii KKS Katowice w meczu finałowym na PGE Narodowym pokonała ekipę Tęczy Bydgoszcz 2-0. Aktualnie trenerem Oliwii jest Tomasz Nawrocki oraz Michał Cebula, natomiast pierwszymi trenerami w przygodzie z piłką byli Nasi nauczyciele wychowania fizycznego- Adam Baran oraz Radosław Zatoń, którzy mieli przyjemność prowadzić Oliwkę w zespole RKS Grodziec Będzin. Oliwia Rak z 23 trafieniami została również królem strzelców tej imprezy! GRATULUJEMY!