JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

III RODZINNY TURNIEJ UNIHOCA

W dniu 15.06.2013r. odbył się w M.Z.S nr4 w Będzinie III Rodzinny Turniej Unihoca którego organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. W zawodach wzięło udział 12 zespołów w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Po bardzo emocjonujących i zaciętych meczach, w których świetnie bawili się zarówno rodzice jak i dzieci w grupie młodszej zwyciężyła rodzina Kaja Wieczorek i Dawid Furman drugie miejsce zajęła Kasia i Kamil Franczak a trzecie Dagmara Niemczyk i Piotr Przyłucki.  Wśród szkół gimnazjalnych zwycięstwo odniosła rodzina Cezarego i Gabriela Chlebowskich przed Mateuszem i Jackiem Grycman a trzecie miejsce zajęła rodzina Macieja i Piotra Tchórzewskich najlepszym parom wręczono puchary, pamiątkowe medale i dyplomy.