JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

GRY I ZABAWY W BĘDZIŃSKICH PRZEDSZKOLACH

W dniu 08.08.2017 r. nauczyciele z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego wraz z pracownikami Ośrodka Sportu i Rekreacji gościli w kolejnym przedszkolu w ramach kontynuacji cyklu gier i zabaw dla przedszkolaków. Tym razem odwiedzono Przedszkole Miejskie nr 4 w Będzinie przy ul. I. Daszyńskiego 3A.

 Po rozgrzewce przedszkolaki zostały podzielone na 4 grupy, następnie nauczyciele MOS-u zademonstrowali zadania na każdym z 6 stanowisk przeznaczonych do zabawy. Najmłodsi mieszkańcy Będzina uczestniczyli w takich konkurencjach jak: rzuty piłeczką do celu, strzał na bramkę oraz rzutki, przeciąganie liny, bieg ze spadochronem, wyścig rzędów. Aktywnie w gry i zabawy zaangażowały się i wsparły pomocą sympatyczne nauczycielki przedszkola nr 4. Ponieważ pogoda dopisała wszystkie zabawy odbyły się na świeżym powietrzu.

Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas w ramach „Akcji Lato”. Po skończonej zabawie wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i balony.

Ponadto w dniach 10.08.2017r. i 17.08.2017r. nauczyciele odwiedzili także Przedszkole Miejskie nr 5 w Będzinie przy ul. Zwycięstwa 21 oraz Przedszkole Miejskie nr 9 w Będzinie przy ul. Krasickiego 6.

Zajęcia prowadzili: Adam Baran, Przemysław Segieta. Jacek Wieczorek, Radosław Zatoń, Rafał Nowak, Piotr Bereziuk, Dariusz Syguła, Dorota Zemła.

Łącznie w zajęciach wzięło udział 100 przedszkolaków.

Więcej zdjęć w galerii.

 

Wróć

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2018